Troleibuso ūsai    Troleibusai – bene naujųjų elektromobilių, kurie grasinasi pakeisti degalus naudojančius automobilius, seneliai Jie negamina išmetamųjų dujų, neskleidžia triukšmo, turi 2 ūsus ir yra labai romantiški…ypač senieji (MTB-82, Škoda ir pan). Beje, kaip manot, ar troleibusas turi variklį?

    Na, o jei rimčiau, tai šios mergvakario idėjos įgyvendinimas turėtų prasidėti nuo troleibuso išsinuomavimo (geriausia kuo senesnio modelio), nepamirškit vairuotojo! Troleibusą galima pauošti kaspinėliais, gėlėmis, vietoj jo numerio ir krypties užrašyti “1001: Mergvakario kaimas -Santuokos alėja” ar pan.

    Tuomet mergvakario organizatorės turėtų pasirūpinti reikalinga amunicija: t.y. kontrolierių kostiumėliais (tamsiai mėlyni), su ženkliukais, galima ir kepuraitę užsidėti ant griežtos šukuosenos, taip pat nepamiršti itin ryškaus makiažo (nebijokit eksperimentuoti – juk turėsit įbauginti “zuikius”, tai puikiai tiks ryškiai raudonos lūpos, tamsiai dažytos akys…) ir stiprių kvepalų , galima ir kokį imitacinį aparačiuką el.bilietams tikrinti susiorganizuoti, baudos kvitų, nupieštų bilietėlių, saldainių (galima įvairių skonių, tarp kurių yra ir pavojingų, pvz. pipirinių ). Pasirūpinti kontrolierės amunicija ir būsimai jaunajai

    Kitas žingsnis – susitarti su būsima jaunąja, kad šioji lauktų sutartoje stotelėje, tik šiukštu nesakyti jai nieko apie troleibusą.

    Kai troleibusas atvažiuos, turėtų prasiverti durys ir būsima jaunoji pakviečiama į vidų arba gal ir pati susipras įlipti Autobuse “kontrolierės” kol kas sėdėtų ramiai, nekreipdamos dėmesio, o kai durys užsidarys ir troleibusas pajudės iš vietos, prišokti prie būsimos jaunamartės ir paklausti, kur jos bilietėlis. Na, o ši, be abejo, jo nebus pasižymėjus Tai kaip “kontrolierės” moka galima padaryti jai moralinį spaudimą, išrašyti baudos kvitą, bandyti parduoti netikrą bilietėlį, na, o galiausiai pavaišinti saldainiais (kad pati išsitrauktų, gal pataikys ant pipirinio ar dar geresnio ) ir išduoti pažymą, kad gali tuoktis.

    Po šios pamokos troleibusas turėtų toliau važiuoti miestu ir sustodamas stotelėse bandyti “paimti” keleivių (geriausia vyriškos lyties) iš stotelės Šiems įlipus, naujoji kontrolierė su draugėmis turėtų “užpulti”, bandyti išgauti bilietėlį ar bent kad nusipirktų iš jų bilietėlį (kuo brangiau ) Už gerą sandorį ir gerą nuotaiką “zuikiai” vaišinami saldainiais ir paleidžiami Ir vėl ieškoma naujų “zuikių” Galima suimituoti, kad troleibusui nukrito ūsai ir jis buvo priverstas sustoti, tada galima būsimą jaunąja pamokinti tuos ūsus užkabinti, uždėjus dideles nešvarias pirštines ir ryškią liemenę

    SĖKMĖS!

Troleibuso nuoma Kaune