Medicinos seselės

Medicinos seselės - ištikimos gydytojų bendražygės, rūpestingos sergančiųjų globėjos. Šiais laikais ši profesija siejama ne tik su chloro kvapu, gipsiniais tvarsčiais, medicininėm pirštinėm ir švirkštais, bet ir su seksualiais baltais chalatėliais, kepuraitėm su raudonais kryžiukais, lakuotom vaistinėlėm...

Dalyvės turėtų pasiruošti: apsirengti baltai (kad būtų kuo panašiau į medicinos sesučių aprangą), geriausia mini , plaukus tvarkingai susegti į kuodelį ir užsidėti kepuraites su nupieštais ar išsiuvinėtais raudonais kryžiukais, taip pat pasirūpinti baltu lagaminėliu/rankinuku, į kurį galima įsidėti vaistus, instrumentus...Tai gali būti įvairūs tvarsčiai (arba kad linksmiau būtų gali būti tualetinis popierius), švirkštai, pirštinės, kaukės, stetoskopai, raudonų dažų, stipresnio dezinfekuojančio skysčio ir t.t. Taip pat darbui reikalinga pasiruošti keletą neštuvų, kurie vėliau bus perkelti į greitosios pagalbos automobilį. Reikiamos amunicijos rinkinį bei aprangą reiktų paruošti būsimai jaunajai ir ją atvykusią greit perrengti Na, o taip pasipuošus, galima ir ligonius gydyti/slaugytiTaip pat reikėtų prisiminti pirmosios pagalbos žinias (dirbtinio kvėpavimo burna į burną darymas, tvarstymas )

Be to, svarbu nepamiršti transporto, o tam geriausiai tinka greitosios pagalbos automobilis. Ją galima bandyti arba išsinuomoti, arba turimą mašiną apklijuoti/nupurkšti nusivalančiais dažais, uždėti žaislinį žiburėlį, kad atrodytų kaip „greitoji“. Kad neklaidintumėt tikrų ligonių, galima pasidaryti automobilio numerius: „Mergvakaris“. Turint mašiną, reikia turėti ir kas ją vairuos – viena iš dalyvių (persirengusi greitosios vairuotoju) arba pasamdytas vairuotojas/draugas. Automobiliui pats geriausias aromatas – chloro kvapas . Į automobilį perkeliami paruošti neštuvai O dabar – pirmyn!

Mieste sustojus, būsimosios jaunosios draugių, medicinos seselių, užduotis – rasti potencialių ligonių (geriausia vyriškos lyties), kuriems reikėtų kokios nors pagalbos (sutvarstyti ką nors, o gal net dirbtinį kvėpavimą padaryti). Radus pacientą (jį galima šiek tiek pagražinti raudonais dažais), jis arba sutinka būti guldomas ant neštuvų ir nešamas į greitąją arba pats palydėtas ateina į greitosios automobilį. O jame laukia būsima jaunoji ir turi jam suteikti reikiamą pagalbą, kad žaizdas dezinfekuotų, galima duoti ligoniui išgerti kokio skanaus gėrimo Jei būsimai jaunajai kažkas nesiseka ar ji nežino, ką daryti, į pagalbą turėtų stoti jos draugės medicinos seserys.

Tik kad ligonis po viso gydymo netaptų didesnis ligonis!!!

P.S.
Atributika mergvakariui "Medicinos seselės"