Havajietiškas mergvakaris

Tai karštas mergvakaris visomis to žodžio prasmėmis. Geriausias sezonas šios mergvakario idėjos įgyvendinimui – vasara. Rekomenduojamas sezonas – vasara – ne be reikalo, kadangi pagrindinė mergvakario atributika – ryškių spalvų maudymosi kostiumėliai, bikini, gėlės, hula havajietiški sijonai ir pan.

Šauniausia tokį mergvakarį švęsti gryname lauke, pliaže (nepamirškite priemonių nuo saulės!). Galite įsirengti havajietišką "trobelę" (iš palapinės ir dekoracijų).

Ką veikti? Mokytis šokti, demonstruoti pačių sukurtą smagią choreografiją. Havajietiškas mergvakaris gali būti siejamas su įvairiomis veiklomis gamtoje – vandens pramogomis (plaukiojimu plaustu ar valtimi), žygiais pėsčiomis, egzotiško maisto gaminimu ir degustavimu po atviru dangumi, nakvojimu palapinėse, maudynėmis ir pan. Galima mokytis pačioms pasidaryti havajietiškas girliandas ar hula sijonus iš popieriaus ar kt. priemonių (taip pat patikrinti, ar būsima jaunoji mokės aprengti save ir šeimą, t.y. gali pagaminti havajietišką aprangą ir vyrukui, pvz. iškirptam iš kartono), pinti vainikus, gaminti karolius iš vaisių ir t.t.

Tinkamas maistas – kebabai, maistas, keptas ant laužo ar grotelių, ryškiaspalviai vaisiai ir uogos, vaisinis punšas, želė, linksmų formų daržovių salotos, seksualios formos pyragaičiai, čiulpinukai, gaivūs vaisiniai kokteiliai.

Dekoracijos – ryškių spalvų gėlės, didelė popierinė palmė, žuvų tinklas (vietoj staltiesės), hula havajietiški sijonai ir girliandos ant kaklo, kaukės ar veido dažai, ryškus makiažas ir lakuoti nagučiai, kaspinėliai, įsegtos gėlės į palaidus plaukus (jei ilgi, sugarbiniuotus). Vakarui – įsmeigiami fakelai ar žvakės.

Aloha!

Atributika Havajietiškam mergvakariui

Daugiau idėjų Havajietiškam mergvakariui

Ortodontija Estetinis plombavimas