Mergvakaris "Fėjos"

Mergvakaris „Fėjos“ Tai elegantiškas, grakštus, dailus, labai moteriškas ir seksualus mergvakaris. Tokį mergvakarį galima švęsti tiek vasarą, tiek žiemą. Vasarą jį galima švęsti ir lauke, ir patalpoje.

Pagrindinė mergvakario atributika – rožiniai arba balti fėjų sparneliai, stebuklingos lazdelės su žvaigžde, spindinčios tiaros (karūnos) arba linksmos fėjos „ausytės“ su pūkeliais, pūsti rožiniai sijonėliai, šviesūs aukštakulniai bateliai (arba šlepetės su pūkeliais), baltos arba tinklinės baltos pėdkelnės. Švelnus makiažas, lakuoti rožine spalva su blizgučiais nagučiai, ilgos melsvos blakstienos, garbanoti plaukai.

Ką veikti? Mergvakaris galėtų būti paremtas kokia nors gražia pasaka – ją perpasakojant šiuolaikiškai („Pelenė“, „Snieguolė ir 7 nykštukai“, „Karalaitė ant žirnio“, „Coliukė“, „Alisa stebuklų šalyje“, „Ledo karalienė“, ir t.t.). Visos merginos-dalyvės galėtų pasiskirstyti pasakos personažų vaidmenis ir pasipuošti atitinkama atributika. Visos merginos apsirengia personažais arba viena spalva (pvz. balta ar rožine), o nuotaka aprengia kita spalva, kad išsiskirtų.

Jaunajai mergvakario užduotys-išbandymai, taip pat apdovanojimai galėtų būti paremta pasirinktos pasakos motyvais. Galimos veiklos visoms dalyvėms: tapyba ant šilko, knygelių spalvinimas (su idėja), nosinaičių siuvinėjimas, makiažo pamokėlė, arbatos ir pižamų vakarėlis, stiklo papuošalų gamyba, gyvos muzikos koncertas.

Tinkamas maistas – ledai, grietinėlė, tortas, linksmų formų spalvingi vieno kąsnio sumuštinukai su smeigtukais, vaisiai-formelės, želė, pudingas.

Dekoracijos – rožinės ir baltos, kitos pastelinės, sidabrinė ir auksinė spalvos, gėlės, blizgučiai, pūkeliai, konfeti, karūnėlės, pastelinių spalvų kaspinėliai ir banteliai, drugeliai, rausvos ir baltos kvapnios žvakutės, angeliukai, laumžirgiai. Nuotakos kėdę galima paversti „sostu“ – aprišti paklode ar šviesia medžiaga, papuošti kaspinėliais, virš sofos padaryti baldakimą (nuo šviestuvo nuleisti kaspinus ir pritvirtinti prie sofos kraštų, jei sofa yra po šviestuvu). Stalą galima papuošti gražiai lankstytomis nosinaitėmis, spalvingais vienkartiniais indais. Įėjimą papuoškite karoliukais, girliandomis arba ilgų spalvotų popieriaus juostų „užuolaida“.

Sėkmės, mielosios Fėjos!

Atributika mergvakariui "Fėjos"Ortodontija Estetinis plombavimas