Elegantiškas mergvakaris "Damos"

Kiekviena mergina turėtų būti dama svečiuose ir gera šeimininkė namuose...Ši mergvakario tema (idėja) skirta patikrinti, ar būsima jaunoji būtent tokia ir yra.

Idėja tinkama visiems metų laikams – tiek žiemai, tiek vasarai.

Pagrindinė mergvakario atributika: elegantiškos skrybėlaitės (vasarą gali būti šiaudinės skrybėlaitės, papuoštos spalvingais kaspinais ar gėlėmis, o kitu metų laiku gali būti solidesnės mini skrybėlaitės, įsegamos į plaukus); puošnios skoningos sagės-gėlės, nėriniuotos pirštinaitės, aukštakulniai, midi ilgio suknelės, per liemenį perjuostos dirželiu ar kaspinu, vėduoklės.

Tokį mergvakarį galite švęsti tiek patalpoje (klube, kavinėje, namuose), tiek gryname lauke. Jei veiksmas vyksta ir namuose, ir „svečiuose“, kad ryškiau atspindėtumėte visą idėjos esmę, jaunąją namuose galite perrengti į šeimininkę (nuimti damos atributiką ir užrišti prijuostę, apauti šlepetėmis, ant galvos uždėti tarnaitės kepuraitę ir pan.), o išėjus į „svečius“ vėl suteikti jai Damos išvaizdą.

Ką Damoms veikti? Kiekviena kilminga dama turėtų mokėti šokti (galite užsisakyti šokių pamoką, kurią praves tik Jūsų grupelei), kas dar svarbu – mokėti įvairius rankdarbius (dekoruoti indų servizą, tapyti ant šilko, gaminti papuošalus, dekoruoti dekupažu, kurti mozaiką), mokėti pasigaminti natūralaus muilo ar kosmetikos, išmokti pasidaryti skoningą ir elegantišką proginį makiažą, sudalyvauti arbatos gėrimo ceremonijoje, pasmagurauti šokolado.

Jaunajai-šeimininkei/damai galima sugalvoti užduotis, susijusias su tematika – duoti atlikti smulkius darbelius, kuriuos turėtų mokėti atlikti kiekviena tikra Dama ir tikra Šeimininkė: nunerti vašeliu/išsiuvinėti gėlytę, nutapyti būsimo vyro portretą, pagaminti sveiką ir skanų patiekalą iš duotų ingredientų, sutvarkyti kambarį (arba vikriai paskirstyti darbus „tarnaitėms“), persodinti augalą į gražų vazonėlį (jį galima pačiai ir ištapyti), pagaminti rankų darbo atvirutę, parašyti meilės laišką, sudaryti namų biudžetą (galima padaryti išlaidų sąrašą, duoti pinigų ir liepti protingai juos paskirstyti pagal jos vertinamus prioritetus, pvz. 10 Lt seksualiems naktinukams, 100 Lt vyro dešrai ir pan.), pasiūti drabužėlį lėlei (vaikui). Jei sėkmingai atliks šeimininkės užduotis, įteikti prizą (pvz. kočėlą) ir „Geriausios šeimininkės“ sertifikatą/uždėti juostą. Jei sėkmingai atliks damos užduotis, įteikti prizą (pvz. vėduoklę) ir „Seksualiausios damos“ sertifikatą/uždėti juostą.

Tinkamas maistas – šis mergvakaris skirtas nepersivalgymui, kadangi Damos valgo labai mažai, nes jos itin rūpinasi savo figūra. Galite nueiti į restoraną ir užsisakyti po desertą (didelėje lėkštėje mažytį gurmanišką „desertuką“) ir išgerti pienišką ar vaisinį kokteilį, suvalgyti ledų su vaisiais.

Dekoracijos – minimalios, skoningos (keli klasikinių spalvų balionai, kaspinėliai) ir pan. Merginų makiažas neryškus, bet skoningas, plaukai griežtai surišti į kuodelius arba sugarbiniuoti stambiom garbanom, gali būti papuošti gėlėmis.

Sakoma, kad ledi gimstama, o dama tampama, tad būsimos Damos – pirmyn!:)

Atributika Elegantiškam mergvakariuiOrtodontija Estetinis plombavimas